This profile has not been claimed by the business owner or representative.
to update business information, get appointment requests, engage visitors with web chat, and more!
Zijlvest 41-43, Haarlem, 2011 VB, Netherlands
Get directions| Weekday | Schedule | Status |
|---|---|---|
| Mon | 9:00 a.m. to 6:00 p.m. | |
| Tue | 9:00 a.m. to 6:00 p.m. | |
| Wed | 9:00 a.m. to 6:00 p.m. | |
| Thu | 9:00 a.m. to 6:00 p.m. | |
| Fri | 9:00 a.m. to 6:00 p.m. | |
| Sat | Closed | |
| Sun | Closed |
Een hele fijne bioscoop. Er zijn verschillende zalen allemaal met relax seats. Hier betaal je wel extra voor met het kopen van de kaartjes. Ik vind dit het echter wel waard. De afgelopen tijd is deze locatie aan het kijken of er pauzes ingelast moeten worden. Hierdoor is de ene film wel en de andere niet met pauze.
Hele leuke bios, altijd lekker zitten, behulpzaam personeel, parkeren dichtbij.
Fijne bios.
Wat is die Pathe in Haarlem toch duur aan het worden zeg. Je wordt volledig uitgeknepen. Kaartjes van 15,75 en dan nog doodleuk transactiekosten. Als je in Zaandam gaat is een kaartje euro's goedkoper. Lekker naar de Koepel gaan mensen, boycotten die verschrikkelijke graaierige Pathe
Wij hebben een abbonoment en gaan eigelijk elk weekend wel. Toch gaan wij niet meer als een film net uit is , het constante geklets van jeugd is echt vervelend. Wij hebben meerdere malen der zelf wat van gezegd waardoor je een hele grote mond terug krijgt, een keer was der een jongere jongen die mijn vriend wou slaan. Hij is naar de staff gegaan en op dat moment deed de staff der niks aan. Die kwam niet eens binnenlopen. Een film met hangjeugd is gewoon pure drama .
Pathé Haarlem has a 4.6 star rating with 1,758 reviews.
Pathé Haarlem is closed now. It will open tomorrow at 9:00 a.m.
Speak with a specialist to learn how you can grow with Birdeye. We are reachable at profiles@birdeye.com