This profile has not been claimed by the business owner or representative.
Claim this business to update business information, get appointment requests, engage visitors with web chat, and more!
Toms Creek is hét recreatie vispark van Nederland. Een park met 15 visvijvers waar je naar hartenlust kunt vissen op forel of steur, karper, meerval of big game. Een uitdaging voor de ervaren sportvisser, maar ook zeker voor de beginneling uitermate geschikt! Op het park staat een sfeervolle Lodge met breed overkapt terras en een prachtig uitzicht over het vispark. Hierin bevindt zich onder meer het horecagedeelte met een divers aanbod aan (warme) snacks, drankjes en dagmenu’s.
Uilenweg 2c, 8245 AB Lelystad, Netherlands, Lelystad, FL, 08245, United States
Get directionsWeekday | Schedule | Status |
---|---|---|
Mon | 8:30 a.m. to 9:30 p.m. | |
Tue | 8:30 a.m. to 9:30 p.m. | |
Wed | 8:30 a.m. to 9:30 p.m. | |
Thu | 8:30 a.m. to 9:30 p.m. | |
Fri | 8:30 a.m. to 9:30 p.m. | |
Sat | 8:30 a.m. to 1:00 a.m. | |
Sun | Closed |
Heb hier samen met mijn zoon en zijn heerlijk genoten van een dagje heerlijk vissen was top zeker voor herhaling vatbaar
Gister avond lekker gevist op avonturenvijfer (Lelystad.) Zijn goed geholpen toen mijn onderlijn was gebroken. Het enigste nadeel is dat bij avonturen vijfer 5/6 Het water zo hoog staat dat het bij de rand overstroomt naar de vijfer er naast. Misschien mogelijk dat daar iets geregeld kan worden. Verder zeker een aanrader!
Super leuk om te vissen vandaag geweest met me dochter en een maat Alleen jammer koop je 4 tuigjes met haak schieten ze alle 4 van het wartel af de tuigjes zijn niet goed geknoopt zo zonde
Mooie karpers! Goeie stek, wel goed bijvoeren!
Toms Creek has a 4.5 star rating with 1,146 reviews.
Toms Creek is closed now. It will open tomorrow at 8:30 a.m.
Speak with a specialist to learn how you can grow with Birdeye. We are reachable at profiles@birdeye.com